wypełnienia kompozytowe

Wypełnienia kompozytowe
Istnieje wiele możliwości odbudowy złamanych, ukruszonych lub nieestetycznych zębów przednich i bocznych. Dlatego też gwarantujemy Państwu wybranie najbardziej oszczędzającego tkanki sposobu odbudowy zębów, a jest nim wypełnienie kompozytowe. Wypełnienia kompozytowe są jednym z najmniej inwazyjnych sposobów leczenia. Stosowane przez nas rozwiązania idealnie oddają naturalny kształt i kolor zębów, dzięki czemu pacjent ponownie może cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem wraz z zapewnieniem wieloletniej trwałości wypełnienia.

Efektem stosowania wykonywanych w naszej praktyce wypełnień kompozytowych jest, ze nikt nie jest w stanie zauważyć różnicy między wypełnieniem kompozytowym a naturalnym zębem. Zakładanie kompozytów daje możliwość modelowania kształtu powierzchni w stanie plastycznym, która w ostatecznej wersji jest utwardzana przy użyciu lamp polimeryzacyjnych. Dlatego przy niewielkich ubytkach możliwe jest ich zamaskowanie w trakcie jednej wizyty.

wypełnienia kompozytoweDla osób z dużymi uszkodzeniami koron zębowych konieczne jest czasami wykonanie licówki lub korony porcelanowej, której projekt przygotowywany jest po uzyskaniu odcisku wykonanego na zębie.
Wszystkie zabiegi wypełnień kompozytowych wykonujemy pod mikroskopem, co daje bezkompromisową jakość i wspaniale efekty, przyczyniając się również do zatrzymanie rozwoju próchnicy paradontozy.


wypełnienia kompozytowewypełnienia kompozytowe

Przejdź do galerii